O nás - historie a činnost firmy Stativa s.r.o.Společnost Stativa s.r.o. byla založena počátkem roku 2010 za účelem nabídnout trhu služby v oblastech statiky, projekce a realizace staveb.

V první řadě bylo naším cílem stabilizovat stavební i projekční činnost a vytvořit tak potenciál pro rozvoj naší společnosti. Po relativně krátké době jsme začali zaznamenávat stále mírně rostoucí zájem o naše služby na základě referencí realizovaných projektů, který přičítáme snaze o maximálně individuální přístup k řešení ať už stavebních, nebo projekčních úprav.

V současné době máme již úspěšně za sebou realizační i projekční práce širokého spektra zaměření, přesto však bychom se rádi do budoucna více orientovali na výstavby, či úpravy „zdravého“ bydlení, a problematiku s tím spojenou, s opětovným důrazem na konkrétní požadavky a spokojenost zákazníka. Tuto naši hlavní činnost jsme si vybrali z prostého důvodu. Baví nás, děláme ji rádi, a je pro nás výzvou k odvedení kvalitní a poctivé práce. Plná spokojenost našich zákazníků a nulová bilance reklamací nás motivuje k dalšímu rozvoji naší společnosti, což potvrzuje vstup naší společnosti do programu Porotherm DŮM Wienerberger , se kterým se stáváme partnerem od 10/2012.

Náš tým má bohaté zkušenosti v tomto zájmu nejenom na trhu České republiky, jednatelé naší společnosti úspěšně působili v oboru v zemích USA a Nového Zélandu.

Dejte nám příležitost ke spolupráci, věříme, že s našimi službami budete spokojeni!

Napište nám